The bar prices about $20 for an eight-ounce piece. It’s produced with significant-quality ingredients and care. Because it’s so well-liked, only a few can be found at any given time.Prepare to embark over a tantalizing journey where tradition meets innovation, and where just about every Chunk transports you to definitely a world of culinary del… Read More